Зустрічі Івана Франка: у Києві знову провели перформанс

Зустрічі Івана Франка: у Києві знову провели перформанс

У суботу в Києві відбувся перформанс «Іван Франко у Києві». Осіннє рандеву для киян і гостей міста з видатним письменником організовував Міжнародний фонд Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду в межах проєкту «Віртуальний музей «Іван Франко у Києві».

Про це повідомляє Міжнародний фонд Івана Франка, передає Укрінформ.

Коментарів немає