Жінка повернула вкрадені артефакти назад до музею через прокляття

Жінка повернула вкрадені артефакти назад до музею через прокляття

Канадська туристка повернула 5 артефактів, які вона вкрала з Помпеїв в 2005 році, сказавши, що через це її переслідувало нещастя. Про це повідомляє CNN.Ніколь надіслала два шматки білої мозаїки, два шматки вази з амфорою та камінь із керамічної стіни до археологічного парку Помпеїв. Разом із артефактами вона надіслала лист із поясненням свого рішення."Я хотіла мати частинку історії, яку не можна було купити", - написала жінка. А також додала, що на той момент вона "молода і дурна".Після повернення до Канади, за її словами, вона перенесла два випадки раку молочної залози, а її сім'я зазнала фінансових проблем.

"Здається, що ми ніколи не зможемо досягти успіху в житті ", - написала вона, звинувачуючи артефакти.

Коментарів немає