Українка Ангеліна Калініна візьме участь в турнірі ITF, який пройде в Сен-Мало (Франція). Як повідомляє Тennisua.org, першою суперницею української тенісистки стане представниця Норвегії Ульрікке Ейкері. Зазначимо, що турнір в Сен-Мало триватиме з 7 по 13 вересня. Нагадаємо, що Калініна зазнала поразки в першому колі US Open, залишивши турнір.
Калініна виступить на турнірі ITF в Сен-Мало
- 08.07.2020, 08:51
- korrespondent.net
Коментарів немає