Харківський Військово-медичний клінічний центр Північного регіону прийняв двох військовослужбовців, які 15 вересня постраждали внаслідок вибуху гранати в районі населеного пункту Шуми на Донеччині.
Про це ЗМІ повідомив начальник регіонального відділення АрміяInform Віталій Саранцев, передає кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає