Поранених під Шумами військових доправили у реанімацію харківського шпиталю

Поранених під Шумами військових доправили у реанімацію харківського шпиталю

Харківський Військово-медичний клінічний центр Північного регіону прийняв двох військовослужбовців, які 15 вересня постраждали внаслідок вибуху гранати в районі населеного пункту Шуми на Донеччині.

Про це ЗМІ повідомив начальник регіонального відділення АрміяInform Віталій Саранцев, передає кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає