У Запорізькому державному медичному університеті (ЗДМУ) стався спалах коронавірусу COVID-19 серед іноземних студентів - інфекцію вже підтвердили у 69 осіб, 57 з них були госпіталізовані. Про це повідомляє 061.ua з посиланням на радника голови місцевої облдержадміністрації Олену Теряєву в четвер, 27 серпня.
"Адміністрація вишу прийняла весь необхідний комплекс протиепідемічних заходів. Організовані самоізоляція майже 700 осіб, медичний нагляд, охорона. Проведена заключна дезінфекція в гуртожитках, триває тестування контактних осіб, але на цей час осередок не закритий", - констатувала вона.
Коментарів немає