В Чорнобильському заповіднику живе дуже хоробра тварина, яка не боїться ні людей, ні машин
У Чорнобильському заповіднику на відео потрапило миле звірятко, яке хоробро оберігає свою територію. Та так, що навіть машини змушені здавати назад, щоб не нарватися на його гнів.
Коментарів немає