Вибори на карантині: у «Слузі народу» хочуть зібрати позачергову Раду

Вибори на карантині: у «Слузі народу» хочуть зібрати позачергову Раду

Верховна Рада має до 20 жовтня провести ще одне позачергове засідання - для ухвалення закону про особливості проведення виборів під час карантину.

Як передає Укрінформ, таку думку висловив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін (фракція «Слуга народу») під час круглого столу «Місцеві вибори 2020 і COVID-19» 2 жовтня.

Коментарів немає