Влада Індонезії вирішила не відкривати острів Балі для іноземних туристів до кінця 2020 року через загрозу поширення COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС. "Ситуація в Індонезії не сприятлива для того, щоб дозволити іноземним туристам відвідувати країну, включно з Балі", – заявив губернатор острова Вайан Костер. Водночас він не уточнив, коли острів відкриється для іноземних мандрівників знову. За словами Костера, на цей момент потрібно бути обережними. Читайте також: У Туреччині відновили туристичні польоти на повітряних куляхВлада Балі планує зосередитися на залученні внутрішніх туристів, щоб розпочати відновлення економіки після пандемії. Економіка Балі на 80% залежить від туризму. Раніше планувалося, що іноземні туристі зможуть відвідувати країну з 11 вересня. За даними Worldometer, станом на 25 серпня в Індонезії зафіксували 155 412 випадків COVD-19, з них – 6,7 тисяч людей померли, 111 тисяч – одужали. Загалом у світі зафіксовано понад 23,8 мільйона випадків коронавірусу COVID-19.
Коментарів немає