25 і 26 серпня пройдуть матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. За підсумками цих зустрічей визначаться потенційні суперники київського "Динамо". Нагадаємо, кияни стартують в турнірі з третього кваліфай раунду і будуть пробиватися в основну сітку по Шляху представників ліг. Як ми писали раніше, перемога "Шахтаря" змінила суперників для "Динамо" у відборі до Ліги чемпіонів.
Також на цій стадії виступить клуб Сергія Реброва "Ференцварош" з Угорщини, який зустрінеться з командою Мар'яна Шведа "Селтіком" з Шотландії. Правда, українець в цьому матчі не зіграє, так як відданий в оренду в бельгійський "Мехелен". А також команда Артема Мілевського, Олександра Нойока і Євгена Хачеріді Брестське "Динамо" – вони зіграють з "Сараєво" з Боснії.
Коментарів немає