У Херсоні створили 20 патрульних груп
У Херсоні з’явилися «коронавірусні» патрулі. У 20 груп увійшли правоохоронці і місцеві чиновники, які вже почали штрафувати за порушення карантину.
У Херсоні створили 20 патрульних груп
У Херсоні з’явилися «коронавірусні» патрулі. У 20 груп увійшли правоохоронці і місцеві чиновники, які вже почали штрафувати за порушення карантину.
Коментарів немає