Окупанти від початку доби дотримуються «тиші» на Донбасі

Окупанти від початку доби дотримуються «тиші» на Донбасі

Російські окупаційні війська станом на 12 годину 20 жовтня не відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Михайло Шаравара.

Коментарів немає