Хворий на Covid-19 Трамп залишив лікарню, щоб подякувати прихильникам

Хворий на Covid-19 Трамп залишив лікарню, щоб подякувати прихильникам

У п'ятницю президент США Трамп потрапив до лікарні з коронавірусом

Президент США Дональд Трамп, який на днях був госпіталізований після зараження коронавірусом, ненадовго покинув лікарню, щоб подякувати своїм прихильниками за підтримку.

Коментарів немає