Вік не має значення

"Пропоную роботу у сфері продажів. Офіс у центрі, повний соцпакет, офіційне працевлаштування. Запрошуємо молодих і амбітних людей до 35 років", – бізнесмен Андрій минулої осені розміщує оголошення в інтернеті.

– Вік обмежив, бо самому 32 роки. Не знаю, чи спрацююся зі старшими, – говорить. – Молодші краще виконують завдання, витриваліші. Не буде постійних лікарняних. Та й клієнти більше люблять мати справу з такими.

Дискримінацію за віком називають ейджизмом. Проявляється, коли молодь не беруть на роботу, бо не має досвіду, а старших – через "застарілість".

Коментарів немає