У Міському саду туристи зможуть почути «Голос Одеси»

У Міському саду туристи зможуть почути «Голос Одеси»

Урочисте відкриття інтерактивної скульптури «Голос Одеси» відбулося у Міському саду обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає