Урочисте відкриття інтерактивної скульптури «Голос Одеси» відбулося у Міському саду обласного центру.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Урочисте відкриття інтерактивної скульптури «Голос Одеси» відбулося у Міському саду обласного центру.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає