На базі ситуаційних центрів Національної поліції, пунктів управління Національної гвардії, Державної прикордонної служби та ДСНС з 13 по 16 жовтня пройдуть командно-штабні навчання у рамках підготовки до місцевих виборів.
Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує пресслужба МВС, передає Укрінформ.
Коментарів немає