Пандемія і мобільний зв'язок. Президент «Київстару» про те, як галузь переживає особливий період

Пандемія і мобільний зв'язок. Президент «Київстару» про те, як галузь переживає особливий період

«Під час карантину люди переоцінили значення зв’язку в своєму житті»

П'яте покоління мобільного зв'язку (5G) запуститься в Україні не раніше кінця 2022 року. Такий прогноз озвучив Олександр Комаров, президент оператора мобільного зв'язку «Київстар» на великій пресконференції, яку компанія зібрала минулого тижня. За словами топ-менеджера, чиновники в Україні мають оптимістичніші розрахунки, але у нього є підстави сумніватися. «У чиновників я найчастіше чую 2022 рік. Я б сказав, що це зарано... Якщо намагатися звести воєдино мою точку зору і точку зору, яку я чую з боку парламенту, – це кінець 2022 року або 2023 рік».

Коментарів немає