"Средневековье какое-то. Скоро, чтобы помыться, к морю дешевле будет поехать. Из-за политики страдают невиновные", – пише в групі Facebook "Крим Україна" Аліса із Сімферополя. У місті воду подають за графіком і поганої якості.
На півострові посуха, річки й озера обміліли. Загинули рисові плантації. Подавання води обмежили жителям великих міст. Далі уріжуть курортним населеним пунктам. До анексії прісна вода надходила з ПівнічноКримського каналу. Зараз його перекрито.
З подібною ситуацією я стикнулася 2002-го, коли приїхала навчатися до Львова з Рівненщини. Воду містянам подавали з шостої до дев'ятої ранку та ввечері.
Коментарів немає