Урочистою літургією до свята Успіння Пресвятої Богородиці в однойменній церкві Тернополя розпочалося відзначення храмового свята та Дня міста, заснованого 480 років тому.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Урочистою літургією до свята Успіння Пресвятої Богородиці в однойменній церкві Тернополя розпочалося відзначення храмового свята та Дня міста, заснованого 480 років тому.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає