У Тернополі відзначають День міста

У Тернополі відзначають День міста

Урочистою літургією до свята Успіння Пресвятої Богородиці в однойменній церкві Тернополя розпочалося відзначення храмового свята та Дня міста, заснованого 480 років тому.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає