У Таїланді співробітники національного парку Кхауяй мають намір поштою висилати туристам їх сміття, яке вони залишили після себе на території. Перед відвідуванням парку люди будуть вказувати свої дані.
Міністр навколишнього середовища Варавут Сільпа-арча заявив, що завдяки цьому буде легше знайти тих, хто смітить, повідомляє BBC. Правопорушників відстежуватимуть за відеокамерами, збиратимуть їх сміття, включаючи і залишки продуктів, і посилкою відправлятимуть на домашню адресу туристів.
Коментарів немає