На місці, де знайшли "Городницький скарб", виявили ще монети

На місці, де знайшли

Археологи виявили ще 6 срібників поблизу смт Городниця Новоград-Волинського району Житомирщини, де минулого тижня знайшли 32 монети часів Київської Русі.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Спілка археологів України.

Коментарів немає