Кандидатка на посаду міського голови Києва Ірина Верещук (народний депутат із фракції партії «Слуга народу») за другу половину вересня витратила на політичну рекламу у Фейсбуці понад 16 тисяч доларів.
Як передає Укрінформ, про це свідчить моніторинг політичної реклами у Фейсбуці за 16-30 вересня 2020 року від громадянської мережі ОПОРА.
Коментарів немає