На МКС витік повітря прискорився в п'ять разів - ЗМІ

На МКС витік повітря прискорився в п'ять разів - ЗМІ

Швидкість витоку повітря на Міжнародній космічній станції зросла в п'ять разів за останні місяці. Це вимагало двічі ізолювати екіпаж на одному із сегментів МКС для визначення місця витоку, повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі в понеділок, 28 вересня.

"Коли витік зафіксували у вересні 2019 року, то станція втрачала 270 грамів повітря за добу. У серпні провели першу ізоляцію екіпажу МКС, тому що темп витоку зріс удвічі - до 540 грамів на добу. А у вересні швидкість втрати повітря збільшилася ще в 2,5 рази - до 1,4 кілограма на добу, тому потрібна повторна ізоляція екіпажу", - сказало джерело.

Коментарів немає