Вчені стверджують, що за останні понад два сторіччя фізіологія людини змінювалась найшвидше в історії еволюції.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Голос Америки.
Вчені стверджують, що за останні понад два сторіччя фізіологія людини змінювалась найшвидше в історії еволюції.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Голос Америки.
Коментарів немає