Окупанти від початку доби двічі порушили "тишу" поблизу Мар’їнки

Окупанти від початку доби двічі порушили

Від початку поточної доби, 21 вересня, у районі проведення операції Об’єднаних сил збройні підрозділи Російської Федерації двічі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

Про це йдеться у ранковому звіті штабу сил ООС.

Коментарів немає