Окупанти на Донбасі чотири рази порушили “тишу", є поранені

Окупанти на Донбасі чотири рази порушили “тишу

Минулої доби було задокументовано три порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, ще одне порушення сталося вночі, 27 вересня.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ранкове зведення штабу сил ООС.

Коментарів немає