Російські окупанти відкривали вогонь з гранатомету біля Зайцевого

Російські окупанти відкривали вогонь з гранатомету біля Зайцевого

Російські окупаційній війська станом на 17.30 вівторка, 6 жовтня, один раз порушили режим припинення вогню поблизу населеного пункту Зайцеве.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбук повідомляє пресслужба штабу ООС.

Коментарів немає