Російські космонавти на борту Міжнародної космічної станції готуються випити воду, яка отримана в результаті переробки сечі. Про це повідомив у суботу, 3 жовтня, Іван Вагнер, що виконує політ на станції.
Відомо, що в російському модулі Світанок встановлена експериментальна система регенерації води з сечі СРВ-У-РС. Штатна система СРВ-УМ буде використовуватися в новому модулі Наука, який повинен прилетіти на МКС в 2021 році.
Коментарів немає