Окупанти на Донбасі шість разів порушили «тишу», один військовий ЗСУ травмований

Окупанти на Донбасі шість разів порушили «тишу», один військовий ЗСУ травмований

Упродовж минулої доби, 20 жовтня, збройні формування РФ шість разів порушили домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає Укрінформ.

Коментарів немає