Станом на 18.00 18 вересня російські окупаційні війська двічі провокували українських захисників на вогонь у відповідь - поблизу Водяного і Новотошківського.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресцентр штабу Об'єднаних сил.
Станом на 18.00 18 вересня російські окупаційні війська двічі провокували українських захисників на вогонь у відповідь - поблизу Водяного і Новотошківського.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресцентр штабу Об'єднаних сил.
Коментарів немає