Хвороба не завжди проходила в легкій формі
У Чернівецькій області майже 20 осіб повторно заразилися коронавірусом. Про це повідомила заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак, передає пресслужба ОДА.
Хвороба не завжди проходила в легкій формі
У Чернівецькій області майже 20 осіб повторно заразилися коронавірусом. Про це повідомила заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак, передає пресслужба ОДА.
Коментарів немає