На Буковині майже 20 осіб повторно заразилися Covid-19

На Буковині майже 20 осіб повторно заразилися Covid-19

Хвороба не завжди проходила в легкій формі

У Чернівецькій області майже 20 осіб повторно заразилися коронавірусом. Про це повідомила заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак, передає пресслужба ОДА.

Коментарів немає