Під Харковом четверо дітей отруїлися щурячою отрутою

Під Харковом четверо дітей отруїлися щурячою отрутою

У Харківській області в селі Липці четверо дітей віком 2, 5, 6 і 8 років були доправлені до токсикологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні з отруєнням. Про це повідомив директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта, передає Kharkiv Today.

"Діти з трьох сімей, вони гуляли на вулиці знайшли цю отруту щурячу, з'їли. Легкий ступінь у всіх чотирьох. З трьома мамами їх госпіталізували до обласної дитячої клінічної лікарні. Діти в нормальному стані", – розповів лікар.

Коментарів немає