У ніч з 31 серпня на 1 вересня українка Даяна Ястремська провела матч першого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу. Суперницею українки була представниця Австралії Астра Шарма.
Матч видався складним для нашої спортсменки. У першому сеті Ястремська виглядала впевнено і виграла його, але далі вже виглядала гірше. Тенісистка помітно втомлювалася і помилялася. У другому і третьому сетах дійшла до тай-брейків, і один з них Ястремській вдалося виграти.
Коментарів немає