На Прикарпатті виснажених бізонів, які знаходяться в лісництві, передадуть до Галицького НПП. Перед цим тварин відгодують і полікують.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомила народний депутат України Юлія Овчинникова на своїй сторінці у Фейсбуці.
Коментарів немає