Перша посилка вже вирушила до свого власника (Фото: FACEBOOK / TOPVARAWUT)
Національний парк Кхауяй в Таїланді придумав, як боротися з туристами, які залишають після себе сміття. Потрібно просто відправляти його людям додому.
Цим займуться працівники парку, а для полегшення їхньої роботи кожен турист буде записувати свої контакти перед входом, пише BBC.
Коментарів немає