На Донбасі протягом доби зберігалася "тиша"

На Донбасі протягом доби зберігалася

Протягом минулої доби, 11 вересня, порушень домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано не було.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на зведення пресцентру штабу ООС.

Коментарів немає