Львів приймає міжнародний форум Via Carpatia-2020

Львів приймає міжнародний форум Via Carpatia-2020

Цього року міжнародний форум Східної та Центральної Європи Via Carpatia-2020 перемістився з Верховини Івано-Франківської області до Львова.

Захід триватиме 26-27 вересня, його головна мета - відновлення та збереження традиції, національне відродження культури, пошук місць української сили та їх технологічний розвиток, повідомив у коментарі кореспонденту Укрінформу ініціатор форуму, народний депутат Микола Княжицький.

Коментарів немає