Цього року міжнародний форум Східної та Центральної Європи Via Carpatia-2020 перемістився з Верховини Івано-Франківської області до Львова.
Захід триватиме 26-27 вересня, його головна мета - відновлення та збереження традиції, національне відродження культури, пошук місць української сили та їх технологічний розвиток, повідомив у коментарі кореспонденту Укрінформу ініціатор форуму, народний депутат Микола Княжицький.
Коментарів немає