Костюк здобула перемогу на старті турніру ITF у США

Костюк здобула перемогу на старті турніру ITF у США

Українська тенісистка Марта Костюк обіграла бельгійку Марі Бенуа в першому раунді турніру в американському Мейконі. Зустріч тривала одну годину і 12 хвилин. Костюк зробила два брейки в першому сеті і три у другому, програвши по одному гейму на своїй подачі в кожній партії - 6:3, 6:2. У другому колі суперницею українки стала 149-та ракетка світу Рената Сарасуа з Мексики, яка потрапила в основну сітку через кваліфікацію.

Коментарів немає