«Коломийські представлення» перенесли на грудень

«Коломийські представлення» перенесли на грудень

У Коломиї, яка з 24 серпня перебуває у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, фестиваль «Коломийські представлення» перенесли з вересня на грудень.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив Коломийський міський голова Ігор Слюзар.

Коментарів немає