У Коломиї, яка з 24 серпня перебуває у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, фестиваль «Коломийські представлення» перенесли з вересня на грудень.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив Коломийський міський голова Ігор Слюзар.
У Коломиї, яка з 24 серпня перебуває у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, фестиваль «Коломийські представлення» перенесли з вересня на грудень.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив Коломийський міський голова Ігор Слюзар.
Коментарів немає