Вісім країн підписали угоду про видобуток ресурсів на Місяці

Вісім країн підписали угоду про видобуток ресурсів на Місяці

Вісім країн - США, Великобританія, Італія, Канада, Австралія, Японія, Об'єднані Арабські Емірати і Люксембург - уклали міжнародну угоду про освоєння Місяця. Вона також передбачає видобуток корисних копалин з поверхні супутника Землі, повідомляє NASA.

Церемонія підписання пройшла онлайн в рамках Міжнародного конгресу астронавтів. Документ про освоєння Місяця назвали Угодами Артеміди - на честь американської місячної програми Artemis.

Коментарів немає