За фактом концерту народної артистки Ірини Білик, який попри карантин зібрав у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого в Харкові близько 500 глядачів, відкрили кримінальне провадження.
Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області.
Коментарів немає