Через концерт Білик у Харкові поліція теж відкрила справу

Через концерт Білик у Харкові поліція теж відкрила справу

За фактом концерту народної артистки Ірини Білик, який попри карантин зібрав у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого в Харкові близько 500 глядачів, відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області.

Коментарів немає