— Увечері не можу зайти в хату, — скаржиться 44-річна Лариса Лисенко з села Колки Маневицького району на Волині. — Стоїть такий сморід, що нічим дихнути. Бо сусіди палять на городах бур'яни.
Одяг, м'які меблі й оздоблення хати увібрали запах горілого. Смерділи, коли надворі вже не було диму.
Коментарів немає