Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев прокоментував майбутній поєдинок третього туру Ліги націй проти України.
"Ми уважно проаналізували матчі збірної України зі Швейцарією та Іспанією. Команда під керівництвом Андрія Шевченка розвивається, на мою думку, в правильному напрямку. Вона може витримувати високий темп і перемикатися по ходу зустрічі з одного завдання на інше. Цей розвиток колективу заслуговує на повагу.
Коментарів немає