Керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час наради з питань роботи Тристоронньої контактної групи, яка 26 вересня пройшла на КПВВ "Майорське" за участю президента Володимира Зеленського, закликав представників ТКГ збиратися частіше.
Про це повідомляє пресслужба Глави держави.
Коментарів немає