Єрмак закликав представників ТКГ збиратися щотижня

Єрмак закликав представників ТКГ збиратися щотижня

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час наради з питань роботи Тристоронньої контактної групи, яка 26 вересня пройшла на КПВВ "Майорське" за участю президента Володимира Зеленського, закликав представників ТКГ збиратися частіше.

Про це повідомляє пресслужба Глави держави.

Коментарів немає