Окупанти тричі порушили «тишу», доба минула без втрат

Окупанти тричі порушили «тишу», доба минула без втрат

Минулої доби, 16 жовтня, у смугах відповідальності українських підрозділів збройні формування Російської Федерації тричі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на зведення пресцентру штабу ООС.

Коментарів немає