Музей науки у столиці з 24 вересня відкрив свої двері для відвідувачів. Поки що в тестовому режимі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.
Музей науки у столиці з 24 вересня відкрив свої двері для відвідувачів. Поки що в тестовому режимі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.
Коментарів немає