Кандидат у мери Києва від партії "Слуга народу" Ірина Верещук розповіла, як планує вирішувати проблему незаконних забудов у столиці, якщо її оберуть мером Києва.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це Верещук розповіла під час київської партійної конференції "Слуги народу" 20 вересня.
Коментарів немає