Окупанти порушили “тишу” біля Кам’янки - зі стрілецької зброї та РПГ

Окупанти порушили “тишу” біля Кам’янки - зі стрілецької зброї та РПГ

Російські окупаційні війська 7 вересня порушили режим припинення вогню, здійснивши постріли поблизу населеного пункту Кам’янка.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає Укрінформ.

Коментарів немає