Російські окупаційні війська 7 вересня порушили режим припинення вогню, здійснивши постріли поблизу населеного пункту Кам’янка.
Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає Укрінформ.
Російські окупаційні війська 7 вересня порушили режим припинення вогню, здійснивши постріли поблизу населеного пункту Кам’янка.
Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає Укрінформ.
Коментарів немає