В Київському академічному драматичному театрі на Подолі прем’ера – вистава «Навігатор» від української режисерки Тамари Трунової.
«Це історія про спробу полюбити себе. Я розглядаю тут людину, людську душу і тіло як єдину суверенну систему. І коли людина когось любить, ця любов порушує його суверенітет, вона перестає бути цілісним.
Коментарів немає