Українцям, які бажають проголосувати на виборах 25 жовтня, але перебувають на самоізоляції, необхідно до 23 жовтня подати до виборчої комісії відповідну заяву з довідкою від медичної установи про стан здоров’я.
Про це повідомив на брифінгу 17 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає