Українська хокейна ліга на офіційному сайті оголосила, що в сезоні-2020/21 зіграють вісім клубів, що на два більше, ніж у минулому сезоні.
У новому сезоні зіграють Білий Барс (Біла Церква), Дніпро (Херсон), Донбас (Донецьк), Краматорськ (Краматорськ), Кременчук (Кременчук), Крижані Вовки (Київ), Маріуполь (Маріуполь) і молодіжний склад Сокола (Київ).
Коментарів немає